Запитання:


Відповіді:

Які привілегії та плюси в тому, що мій заклад доданий на Geoola.com

Ні для кого не секрет, що зараз, перед тим як скористатися будь-якою послугою, більшість людей перевіряє в інтернеті інформацію про якість та ціну цією послуги, адресу закладу чи організації, відгуки про послуги, які вона надає.
В нашому каталозі ми публікуємо лише справжні відгуки від реальних користувачів для підтримки високої якості нашого сервісу.
Хороша репутація, сформована відгуками на Geoola.com, лише укріпить довіру нових потенційних клієнтів, зробить Вас більш відомими та збільшить Ваші прибутки.

Чим Geoola.com відрізняється від інших каталогів та сайтів-довідників ?

Основна відмінність між нами та рештою схожих ресурсів - це сильна інтеграція з соцільними мережами (Vkontakte, Facebook, Twitter, Google+), регіональні карти закладів та постійний зв'язок з користувачами.
З моменту додавання Вашого бізнесу в каталог Geoola ми починаємо надавати про нього інформацію всім нашим підписникам в соц. мережах, а також він стає доступним на карті закладів для всіх користувачів Geoola.com та Google Maps, що зробить Ваш заклад доступним навіть поза межами Geoola.com.
Також Ваш заклад завжди буде в полі зору потенційних клієнтів дякуючи нашій інтеркативній карті, яка присутня на сторінці користувача:Дякуючи тісній співпраці Geoola.com з Google Analytics, Ви зможете отримувати детальну статистику про відвідувачів сторінки Вашого закладу.
Будь-які новини, акції, відгуки, зміни в описі Вашого бізнесу відразу будуть отримані цільовою аудиторією та дозволять Вам миттєво доносити інформацію до потенційних клієнтів.
Отримуючи відгуки про свою діяльність, Ви зможете проаналізувати свої сильні та слабкі сторони і таким чином довести до ідеального стану свій бізнес.

Як додати свій бізнес в каталог Geoola.com ?

Додавання свого закладу в каталог Geoola.com потребує від Вас лише авторизації на сайті через будь-яку соціальну мережу.
Далі, натиснувши на кнопку "Додати заклад", перед Вами з'явиться меню для додавання первинної інформації.
Коли Ви додасте свій заклад, наші модератори перевірять та підтвердять його публікацію в каталозі і Ви отримаєте лист на e-mail про успішну публікацію в каталог Geoola.com

Як отримати контроль над сторінкою закладу ?

Для того, щоб стати адміністратором закладу Вам необхідно надіслати нам (geoolateam@gmail.com) лист з e-mail, який вказаний на сайті цього бізнесу або скан будь-якого документу, який підтвержує Ваше право власності.
Ці кроки необхідні для того, щоб сторінка закладу не була скомпрометована в мережі і користувачі отримували лише достовірну інформацію.

Які можливості надають права адміністрування сторінки закладу ?

Отримавши повні права для керування над своїми закладами, Ви зможете вказати такі додаткові поля як:
 • Телефони
 • E-mail
 • Сайт
 • Години роботи
 • Повний опис
 • Додаткові послуги та можливості
 • Додавати акції

Як дізнатися чи надали мені права адміністратора до сторінки закладу ?

Коли Вам нададуть права для адміністрування закладу у Вас в акаунті стане доступним меню "Мої заклади", також Ви завжди можете уточнити цю інформацію через форму зворотнього звя'зку.

Скільки коштує потрапити в каталог Geoola.com ?

Додавання закладу в каталог Geoola.com абсолютно безкоштовне.

Як формується рейтинг закладів ?

Рейтинг Вашого закладу формується за рахунок відгуків користувачів сайту.

Як можна підвищити рейтинг свого закладу ?

При розрахунку позиції закладу враховуються такі параметри і в такому порядку:

 1. Середня оцінка
 2. Чи створювали друзі користувача відгуки до цього закладу
 3. Наявність додаткових балів отриманих при відкриття досягнень
 4. Кількість відгуків
 5. Дата останнього відгуку
Щоб підняти себе в рейтингу вище за конкурентів збільшуйте кількість відгуків та відкривайте досягнення на Geoola.com

Що дає та як працює безкоштовна рекламна кампанія ?

Каталог Geoola.com дає можливість створення безкоштовної кампанії для будь-якої кампнаії для 1 з закладів.
При створенні ми надаємо Вам 10 000 показів вашого закладу в категорії та місті до якого воно відноситься при пошуку, а також на сторінках закладів, які теж знаходяться в цій категорії та локації.
Як результат, вашу сторінку відвідують більше потенційних клієнтів, а поштова розсилка буде тримати їх в курсі останніх ваших новин.
Більш детально ознайомитися з нашою рекламною політикою ви зможете тут

Що дає платний аккаунт на Geoola.com?

Платний акканут дає Вам такі переваги:

 1. Якщо у Вас преміум аккаунт, то всі ваші заклади будуть займати топові місця в пошуковій видачі
 2. Ваш заклад завжди буде на перших позиціях незалежно від рейтингу(якщо перше місце вже куплене, він буде йти 2,3 ід)
 3. Щомісяця Ви будете отримувати по 100 000 показів в категорії та локації ваших закладів(наприклад категорія "Ресторани" та локація "Львів")
 4. Сторінка Вашого закладу додатково просувається в мережі за рахунок пошукової оптимізації та наших груп в соц сережах і сервісах
 5. На сторінках Вашого закладу не буде демонструватися реклама інших закладів
 6. Збільшення радіусу для "користувачі поряд" до 5км

Вартість платного аккаунту 800 грн в рік.
Стосовно отримання преміум статусу звертайтесь до нас через форму зворотнього зв'язку в підвалі сторінки.

Що так "Користувачі поряд" ?

Користувачі поряд, це число яке показує кількість користувачів Geoola.com в радіусі 1 км. навколо вашого закладу, які будуть додатково отримувати інформацію про ваш заклад через розсилку (акції, новини, зміни). Для користувачів з преміум аккаунтом, радіус збільшується до 5 км.

Що таке "Досягнення" так як вони впливають на позицію в рейтингу ?

Система досягнень - це можливість безкоштовного просування свого закладу в рейтингу.
Відкриваючи досягнення Ви отримуєте додаткові бали, які будуть враховуватися при побудові результату пошуку для запиту, який вводить користувач.
Додаткові бали дозволять закладу зайняти вище місце в рейтингу в порівнянні з іншими закладами, в яких такий самий рейтинг.
Тобто, якщо існує кафе А та кафе Б і кожне з них має рейтинг 4.5, то першим буде той заклад, в якого більше додаткових балів.
Коли користувач або власник закладу виконує умови вказані в досягненні, йому на сторінку додається відповідне зображення та нараховуються бали.
Зараз доступний такий список досягнень:

Для закладів:

Для користувачів:
Створіть перший відгук для закладу в якого немає відгуків Додайте в каталог новий заклад Створіть перший відгук для будь-яких 5 закладів Створіть перший відгук
Побачити прогрес та статус досягнень користувача можна на сторінці профілю, а закладу на сторінці для власників закладів