Паб "Аутпаб"


Паб
Середня оцінка 5 з 5 проголосувало 1 учасників
Адреса
м. Київ вул. Симона Петлюри (Комінтерну), 3/25
Телефон (044) 235-58-37
Робочий час Пн: 0:00 - 0:00
E-mail ukrdubas@mail.ru
999
Отримайте перший відгук

Відкрився на вулиці Петлюри паб «Аутпаб» поєднав пиво і спорт зі здоровою іронією та продовжуючим життя сміхом.«Аутпаб» білою вороною виділяється серед інших київських пивних. І це навіть не можна назвати концепцією закладу - це вийшло само по собі.

Господарі пабу часто подорожували по Україні, як і багато хто до них оцінили особливу принадність пивних і кафе Одеси та Львова. Не секрет, що саме за затишок і чарівність невеликих закладів ці міста так люблять туристи. Багато київських рестораторів б'ються над досягненням такого ж ефекту.«Аутпаб», можна сказати, перший вдалий експеримент змішання одеського, львівського та київського колориту.

Тут все проникнено завзятим і добродушним гумором. Заклад складається з невеликих вигадок, спонтанних ідей і навіть прикольних ляпів, які вирішили не виправляти «для життєвості». Всі перерахувати не вийде, тому що безжурний колектив ресторану постійно фонтанує чимось новим. Але ось тільки деякі з них: 1) У кожного завсідника є персональний кухоль з гравіюванням, який чекає на господаря у спеціальній шафці. 2) Офіціанти обов'язково вітаються з відвідувачем «рідною мовою», а якщо гостю це зручно, то і продовжують спілкуватися. 3) Весь персонал проходить специфічний відбір: оптимісти, веселуни, послужливі не залежно від платоспроможності того, хто прийшов.

Заклад таїть в собі безліч афоризмів, гасел і просто дурниць, які можна знайти в самих різних місцях - на стінах, на табличках в туалеті, в меню. Меню відображає ідею закладу: алкоголь розслабляє. Відомо, що більшість талановитих людей були п'яницями і бешкетниками. На сторінках меню за кухлем пива розташувалися знамениті любителі випити - Тарас Шевченко, Симон Петлюра, Брежнєв, Пушкін. Оригінально все від назв - свинячі вуха «Шокованій Евандер», бичачі яйця з беконом та грибами «Закуска бурлака» до змісту - пивний і хмільний сніданки, що включають пиво чи горілку. Граматичні «помилки» додають меню народності, вони зроблені випадково, а залишені спеціально.

І якщо вже мова зайшла про кухню ... Шеф-кухар «Аутпаб» людина з великим досвідом, амбіціями і талантом. Свої знання та ідеї Юрій Грібенніков реалізовував в пивних закладах, іноземних ресторанах.«Аутпаб» виявився місцем, де фантазія і винахідливість виявилися придатними. Апетитна закуска - смажені картопля з ковбасками прямо на чавунній сковорідці, сало в компанії часнику, хрону і солінь ... Для бажаючих залишити в шлунку містечко для літра другого, легкі страви - салати, сирні закуски. Розміри порцій на «Аутпаб» такі, ніби насипаєш собі сам. Легкість на душі, до речі, не позначається легкістю в кишені. Ціни в закладі більше, ніж помірні.

У пабі два зали - презентабельно-шкіряний і п'яно-дерев'яний. У кожному - великий екран, що транслює як найрезонансніші спортивні події, так і програми для байдужих до спорту. Качати пивні м'язи можна пивом на будь-який смак - від елітних «Гіннеса» і «Бланш-де Брюсселя» до українського живчика «Мікулінського».

«Аутпаб» позбавляє від комплексів »- свідчить девіз заклади. У аут потрапляють за порушення правил, а отже, дотримуватися їх вже необов'язково. Відпочивайте так, як вам подобається, не звертаючи увагу на умовності. Пиво без міри - будь ласка, смажена, але така смачна їжа - на здоров'я, покричати благим матом за улюблену команду в компанії друзів ... Будь-який ваш вибрик вітається, адже всі ми в глибині душі такі.

Кількість залів: Brew out hall (30 місць, фуршет-35), Far out hall (60 місць, фуршет-70)

Пропозиції: Бізнес-ланч, сніданки, кавова карта, чайна карта, тв-трансляції

Марки пива і вартість: Текулінецкое-14 грн, Крушовіце-28 грн, Бланш-де Брюссель-29 грн, Туборг-17 грн, Гіннес-34 грн, Варштайнер-29 грн

Прокласти маршрут

"Бар" поряд

Мережа Спорт-барів Ніагара - місце для зустрічей і спілкування справжніх любителів спорту! Спорт-бар Ніагара...
У кафе "Джепсен" музика в стилі "блюз", пиво "Гіннес", клуб авіації та блюзу, неба та мелодій, ексклюзивної...

Останні відгуки

Прокласти маршрут

Бар поряд

Мережа Спорт-барів Ніагара - місце для зустрічей і спілкування справжніх любителів спорту! Спорт-бар Ніагара...
У кафе "Джепсен" музика в стилі "блюз", пиво "Гіннес", клуб авіації та блюзу, неба та мелодій, ексклюзивної...
Це Ваш заклад ?
Оновлюйте інформацію та фото, створюйте акції, спілкуйтесь з клієнтами, збільшуйте кількість відвідувачів, отримуйте детальну статистику для свого бізнесу і все це - безкоштовно !