Фітнес "STAR FITNESS CLUB"


Середня оцінка 1 з 5 проголосувало 1 учасників
Адреса
м. Черкаси вул. Енгельса, 49
Телефон (0472) 50-64-45
Робочий час
E-mail Star.FitClub@gmail.com
640
Отримайте перший відгук

Наш принцип роботи – конструктор здоров'я і краси – це поєднання якісних послуг, кваліфікованого персоналу, спеціалізованих приміщень, зручного розкладу і справедливі ціни. Сучасний дизайн інтер'єру, привітна атмосфера, професійний фітнес і силове устаткування - сприяють плідним і ефективним заняттям спортом. Відвідини тренажерного і аеробного залів фітнес-центру допоможуть Вам завжди знаходитися в тонусі і бадьорому настрої. У "star FITNESS Club" щодня до ваших послуг:

  • тренажерний зал з професійним устаткуванням і кардіо-зоною;
  • зал аеробіки і групових занять;
  • курси підготовки фітнес-інструкторів (по закінченню навчання Ви отримуєте сертифікат інструктора, виконаний відповідно з вимогами Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України).
Тим, хто віддає перевагу індивідуальному підходу і хоче отримати максимально ефективний результат, наш фітнес-клуб пропонує персональні тренування з інструктором. Індивідуальні заняття проводяться лише досвідченними тренерами. Спеціально для Вас тренер розробить програму тренувань і схему живлення з врахуванням Ваших цілей у фітнесі або у важкій атлетиці, а також відповість на будь-яке питання, що цікавить. Також в нашому клубі Ви завжди зможете влаштувати для себе хвилину відпочинку в спеціально обладнаній для цього зоні:
  • випити чашку кави, чаю, може стакан соку або молочний коктейль з протєїновимі добавками;
  • зробити масаж: класичний, гігієнічний, лікувальний, антицелюлітний, релаксаційний або антистресовий, також ви можете пройті курс корекції фігури від майстра масажу (попередній запис по телефону);
  • скористатися безкоштовним wifi-інтернетом.
До 24.12.11 знижка на всі абонементи - 25%, Ви також можете отримати додаткову знижку у розмірі 10%, для цього Вам необхідне зарегестріроваться і подати заявку на абонемент в нашій групі в контакті!

Прокласти маршрут

"Спорт зали" поряд

Напрями навчання: спортивний і сучасний танець; фітнес; бодіфлекс. Заняття проводяться для дітей від 5-ти...

Останні відгуки

Прокласти маршрут

Спорт зали поряд

Напрями навчання: спортивний і сучасний танець; фітнес; бодіфлекс. Заняття проводяться для дітей від 5-ти...
Це Ваш заклад ?
Оновлюйте інформацію та фото, створюйте акції, спілкуйтесь з клієнтами, збільшуйте кількість відвідувачів, отримуйте детальну статистику для свого бізнесу і все це - безкоштовно !