Клуб "The Gas Station"


Паб
Середня оцінка 4.7 з 5 проголосувало 7 учасників
Адреса
м. Львів вул. Джерельна, 20
Телефон (096) 644-76-23
Робочий час цілодобово
E-mail goodfoodhouse@ukr.net
Сайт
739
Отримайте перший відгук Отримайте 5 відгуків для свого закладу Отримайте за день 3 відгуки з 5 зірками

Клуб «The Gas Station»/ Перший «байкерс паб» та шоу-рок-ресторан.

Історія пабів почалась з будинків терпимості, де найнижчий клас проводив своє дозвілля. Сьогодні паб для нас – це типово гастрономічний недешевий заклад з претензійним інтер’єром, іноді – доволі демократичний в плані сервісу та поведінки в ньому. Та справжню сучасну «пабну» культуру львів’яни частіше спостерігають хіба в стрічках кінематографу. Відтворювати її включно з такими атрибутами, як величезні площі, мотоцикли і танцюючі солоденькі дівчата взялись у новому закладі «The Gas Stantion». Про наміри пабу свідчить і слоган закладу - «Food, Girl, Fun, Entertainment». З досвіду відвідин я б додала ще «Good music» – рок, блюз та рок-н-рол.
Новий клуб для справжніх чоловіків – це трьохповерховий комплекс з пабним першим поверхом, так званим «Garage», куди можна заїхати навіть «залізним конем». На другому поверсі передбачається шоу-бар з ареною (концепт таємниця до моменту відкриття) й ресторан із терасою. На третьому - стріп-лаунж-ресторан з амбіціями на найкращу в місті високу кухню. По при це в закладі працюватимуть магазини алкоголю, екзотичних інгредієнтів та байкерського спорядження. І так, у «Газовій станції» обіцяють «заправляти» тільки найякіснішим пивом. Вважатимемо це закладом для дорослих.
Величезну споруду у промисловому районі ви впізнаєте по байку, що височіє над її входом. Відвідати наразі можна тільки перший поверх, який працює з 9 ранку до 2 ночі. Що нагадує це приміщення? Гламурний романтичний вокзал? Підпільний ресторан на покинутому заводі? В залі на 200 осіб, незважаючи на андеграунд-обстановку, відвідувачам забезпечили мало не глянцевий комфорт – з диванами, добротними столами, плазмами на стінах. Хоча кілька дерев’яних стільців все ж залишили при барі, мабуть для з’ясування стосунків між найгарячішими відвідувачами.
В закладі вже проходять виступи тематичного спрямування – гуртів «Rock Fellers», «Kadillac», «Барви блюзу». Очікуємо в них також нового для Львова формату гумор-шоу. Є можливість переглядати знакові спортивні події у великій компанії. Кухня. Це той рідкісний випадок, коли новорічне меню в закладі було щедре, непередбачуване і… бездоганне. І це був анонс ресторанних меню. Якщо коротко, то пропозиція ресторанів гарантовано засмакує усім любителям «ф’южену», тут – середземноморська кухня зі східними нотками. Пабне ж меню – це в основному стейки (від 30 грн/100 гр), закуски під пиво та горілку (класичні українські маринади та екзотичні перепілка чи креветки), 4 види салатів (45-65 грн), паста, та кілька оригінальних видів м’ясних та рибних страв, такі, як індичка різдвяна чи форель з хамоном. Читаючи це меню так і хочеться уявити собі байкера, що смакує «Тірамісу», бо так, і цей десерт є в наявності.  Якісний рівень кухні забезпечує шеф-кухар, що успішно «поставив» її вже не в одному львівському закладі.
Чек на двох в пабі «The Gas Stantion» в залежності від апетиту і порції складе відповідно 150-300 грн. Зараз в закладі особлива пропозиція для обідів – лояльне бізнес-ланчове меню (з 12 до 16 год) вартістю від 25 грн. Рекомендую гурманам. І з вами очікую чергових концертів в «Гаражі» та запуску решти комплексу, яке вже по задуму претендує на звання «Відкриття року».

Прокласти маршрут

"Ресторани" поряд

Паб "Тайм-Аут" пропонує: Кращі футбольні матчі; Затишна атмосфера; Смачна кухня; Свіже живе пиво та...

Останні відгуки

1 2

Прокласти маршрут

Ресторани поряд

Паб "Тайм-Аут" пропонує: Кращі футбольні матчі; Затишна атмосфера; Смачна кухня; Свіже живе пиво та...